Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO 604295

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO 604295

119.00 zł

podstawowa

170 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO

Graham's to jeden z czołowych producentów z Douro, mogący pochwalić się wybitną jakością swoich win. Wśród naturalnie znajduje się crème de la crème regionu, czyli wina wzmacniane Porto. Zestaw degustacyjny miniaturek zawiera przekrój etykiet pokazując pełen wachlarz możliwości, jakie osiągają smaki pod okiem cenionego winiarza. Wśród nich odnajdziemy podstawowe wina w bieli i czerwieni, ale również popisowe wino - Six Grapes, wielokrotnie nagradzane medalami i uchodzące za wybitne Porto. Oprócz tego, w kolekcji znalazło się również miejsce dla butelki Late Bottled Vintage - czyli wina dłużej leżakowane w beczce, jak również wersja 10YO, która oszałamia swoją dojrzałością i kompleksowością smaku. Kompozycja miniaturek nie tylko pozwala zapoznać się z portfolio producenta, ale również stanowi doskonały pomysł na prezent dla smakosza wina.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Symington Family Estates producent

Charakterystyka Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Graham's Mini Set Porto: Red + White + Six Grapes + LBV + 10YO

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
20.03.2021
Opinia zweryfikowana

Co tu dużo mówić :) Doskonały pomysł na początek przygody z porto. Zestaw pozwala poznać różnice i wybrać butelki, do których warto wrócić. Świetnie spisuje się przy degustacji w pojedynkę lub we dwoje.

10ocena
04.01.2021
Opinia zweryfikowana

Oceniłem pomysłowość Graham's i tutaj ocena musi być najwyższa. Set idealny na prezent oraz dla osób, które pierwszy raz chcą próbują porto (jak ja). Z 5 propozycji mogłem wybrać swoją najlepszą wersję i w niedalekiej przyszłości z pewnością zakupię większą butelkę Six Grapes, które słodyczą i ciałem wpadło w moje gusta. Polecam zestaw ;)

10ocena
02.09.2020
Opinia zweryfikowana

Idealny set prezentowy, obrazujący przegląd najpopularniejszych win Graham's. Dzięki niemu możemy spróbować 5 miniaturek i przekonać się które wino najbardziej nam smakuje. Znajduje się w nim 1 białe i 4 czerwone słodkie porto.