Wino Ella Valley Vineyards Ever Red 601268

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ella Valley Vineyards Ever Red w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ella Valley Vineyards Ever Red 601268

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

30 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
86 ocena sommeliera

Opis Ella Valley Vineyards Ever Red

Dolina gdzie Dawid walczył z Goliatem jest teraz domem dla kilku imponujących wytwórni win, a w tym Ella Valley, gdzie produkcję win w 1998 rozpoczą Danny Velero. Stąd pochodzi czerwone wino wytrawne Ella Valley Vineyards Ever Red o łagodnych taninach, będące mieszaną szczepów Cabernet Sauvignon i Merlot. W nosie wyczuwalne subtelnie słodkie jeżyny, porzeczka i owoce czarnej wiśni, a wszystko na tle lekkiego i odpowiednio pikantnego dębu.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
14 leżakowanie
Ella Valley producent

Charakterystyka Ella Valley Vineyards Ever Red

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Ella Valley Vineyards Ever Red

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8.5ocena
03.09.2015
Opinia zweryfikowana

Duże i bardzo pozytywne zaskoczenie. Z winami z Izraela nie miałem częstego kontaktu, ale teraz zacznę chyba eksplorować ten kierunek. Ta butelka nie powala zapachem, a i smak na początku jest jakby zgaszony. Ale już po chwili zaczyna się otwierać i to w niesamowity sposób. Dominuje fajna, szlachetna i wytrawna owocowość, która następnie przechodzi w słodkawe i pikantne posmaki. Smak bardzo długo utrzymuje się w ustach co jest raczej domeną win z wyższej półki. Co bardzo urzeka mnie w tym winie to bardzo naturalna, słoneczna słodycz, która jest w sam raz. Idę nalać sobie kolejną lampkę :) Mocne 8,5/10!