Wino Ella Valley Vineyards Ever Red 601268

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ella Valley Vineyards Ever Red w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ella Valley Vineyards Ever Red 601268

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

30 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 1 głosów
86 ocena sommeliera

Opis Ella Valley Vineyards Ever Red

Dolina gdzie Dawid walczył z Goliatem jest teraz domem dla kilku imponujących wytwórni win, a w tym Ella Valley, gdzie produkcję win w 1998 rozpoczą Danny Velero. Stąd pochodzi czerwone wino wytrawne Ella Valley Vineyards Ever Red o łagodnych taninach, będące mieszaną szczepów Cabernet Sauvignon i Merlot. W nosie wyczuwalne subtelnie słodkie jeżyny, porzeczka i owoce czarnej wiśni, a wszystko na tle lekkiego i odpowiednio pikantnego dębu.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
14 leżakowanie
Ella Valley producent

Charakterystyka Ella Valley Vineyards Ever Red

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Ella Valley Vineyards Ever Red

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8.5ocena
03.09.2015

Duże i bardzo pozytywne zaskoczenie. Z winami z Izraela nie miałem częstego kontaktu, ale teraz zacznę chyba eksplorować ten kierunek. Ta butelka nie powala zapachem, a i smak na początku jest jakby zgaszony. Ale już po chwili zaczyna się otwierać i to w niesamowity sposób. Dominuje fajna, szlachetna i wytrawna owocowość, która następnie przechodzi w słodkawe i pikantne posmaki. Smak bardzo długo utrzymuje się w ustach co jest raczej domeną win z wyższej półki. Co bardzo urzeka mnie w tym winie to bardzo naturalna, słoneczna słodycz, która jest w sam raz. Idę nalać sobie kolejną lampkę :) Mocne 8,5/10!