Wino Domaine de Serame Merlot Reserve Vin de Pays d'Oc 600306

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Domaine de Serame Merlot Reserve Vin de Pays d'Oc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Domaine de Serame Merlot Reserve Vin de Pays d'Oc 600306

Czerwone, Wytrawne 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
Vin de Pays d'Oc Apelacja
29,99 zł podstawowa
401 sprzedanych butelek
7,46 średnia ocen: 12 głosów
86 ocena sommeliera

opis wina

Francuskie wino regionalne z Langwedocji, zostało stworzone w oparciu o szczep Merlot. W nosie urzekają dojrzałe śliwki, natomiast w ustach wyczjemy krągłą i mięsistą fakturę z mocnymi i jednocześnie jedwabistymi taninami.

15-17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Vins Et Vignobles Dourthe producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6,5ocena
06.10.2014

Nie jest to do końca mój klimat, bo lubię wina mocno beczkowe i ciężkie (są wyjątki), ale tutaj nie mam się do czego przyczepić. Wino jak dla mnie uniwersalne. Jest mocno owocowe, dobrze zbudowane, delikatnie garbnikowe z bardzo przyjemnym bukietem. Szału nie ma, aczkolwiek smakowało mi oraz jest w przystępnej cenie.

6,5ocena
23.03.2013

względnie tani merlot. Mnie specjalnie nie smakował, jakoś taki sztuczny i mało 'winny'. 6,5/10, zdecydowanie wolę bardziej subtelne merloty.

9ocena

To wino zaliczam do "świątecznych". Grono przyjaciół, kaczka na stole i prawdziwa biesiada. Otóż okazuje się, że współgra nie tylko z mięsem. Do drobiu przyprawionego ziołami pasuje jak ulał.

26.10.2010

Bardzo dobre. Kupowac!