Nowość
Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru 605030

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru 605030

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
269.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
25 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru

Szampan najwyższej jakości pochodzący z parceli klasy Premier Cru umiejscowionych w Cote des Blancs i Montagne de Reims – oczywiście we francuskim regionie Szampania. Trzon wina składa się w 64% z Chardonnay oraz 36% Pinot Noir.

W kieliszku witają nas perliste bąbelki w parze z kuszącym złotym kolorem. Intensywny, pełny bukiet rozpieszcza nos aromatami cytrusów i kwiatów. Pełen charakter natomiast rozwija na podniebieniu, ukazując ekspresyjną harmonię pomiędzy kwasowością, a krągłą i soczystą strukturą.

De Saint-Gall Premier Cru Le Tradition zaskakuje swoim potencjałem pairingowym – doskonale pasuje do sezamowej wołowiny, a także potraw stir-fry.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Union Champagne producent

Charakterystyka De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: De Saint Gall AOC Champagne Le Tradition Premier Cru

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.