Nowość
Cydr Lubelski Lodowy 602781

Zdjęcie przedstawia wino w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Lodowy 602781

Białe, Słodkie 0,50 L korek
Spokojne Kategoria
39,99 zł podstawowa
20 sprzedanych butelek
3,33 średnia ocen: 3 głosów

opis wina

Cydr Lubelski Lodowy to unikalny, doskonały produkt wyprodukowany z polskich jabłek. Do wyprodukowania 1 litra tego świetnego cydru potrzebne jest aż 5,5 kg jabłek. Cydry lodowe, podobnie jak wina lodowe, to produkty premium - cechuje je doskonała jakość oraz niezwykłe złożony proces produkcji wykorzystujący najlepsze surowce. Cydr Lodowy jest przecudnie słodki dzięki wyjątkowej technice bazującej na ujemnych temperaturach w procesie tworzenia. W nosie jest bardzo aromatyczny, wyczuwalne są owoce jabłka, złotych miodu oraz karmelizowane owoce. Na podniebieniu zachwyca przyjemnym, gładkim smakiem i świetnie sprawdzi sam w sobie jako deser. Cydr zdobył złoty medal w największym konkursie cydrów - British Cider Championship.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
AMBRA S.A. producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
02.06.2018

Cydr bez wątpienia najbardziej szlachetny w smaku, ze wszystkich tu sprzedawanych. Jest jednocześnie bardzo mocno słodki, co niektórym bez wątpienia będzie przeszkadzać. Niektórzy członkowie mojej rodziny na to właśnie narzekali, a więc decydując się na zakup, należy pamiętać, że to jest napój naprawdę słodki. Dlatego nadaje się raczej jako napój deserowy, a nie do chłodzenia się. Jednocześnie, ma fantastyczny wręcz zapach - prawdziwych jabłek. To, że nie jest w ogóle gazowany (jak np. cydr niefiltrowany), to dla mnie dodatkowy plus, bo zyskuje na autentyczności. Byłby przeze mnie oceniony na 10/10, gdyby był mniej słodki.

10ocena
09.01.2018

Smak mocno w stylu znanych tokajów. Doskonały duet z kosteczką sera pleśniowego. Bardzo przyjemna ciekawostka - warto wspierać polskie produkty!

30.11.2017

Baaardzo słodkie. Jeśli ktoś lubi takie ciekawostki, to jak najbardziej polecam. Warto dodać klika kostek lodu, które uspokoją tę słodycz.