Cydr Lubelski Lodowy 0.50 l 602781

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Cydr Lubelski Lodowy 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Lodowy 0.50 l 602781

Białe, Słodkie 0.50 L korek
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

77 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cydr Lubelski Lodowy

Cydr Lubelski Lodowy to unikalny, doskonały produkt wyprodukowany z polskich jabłek. Do wyprodukowania 1 litra tego świetnego cydru potrzebne jest aż 5,5 kg jabłek. Cydry lodowe, podobnie jak wina lodowe, to produkty premium - cechuje je doskonała jakość oraz niezwykłe złożony proces produkcji wykorzystujący najlepsze surowce. Cydr Lodowy jest przecudnie słodki dzięki wyjątkowej technice bazującej na ujemnych temperaturach w procesie tworzenia. W nosie jest bardzo aromatyczny, wyczuwalne są owoce jabłka, złotych miodu oraz karmelizowane owoce. Na podniebieniu zachwyca przyjemnym, gładkim smakiem i świetnie sprawdzi sam w sobie jako deser. Cydr zdobył złoty medal w największym konkursie cydrów - British Cider Championship.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
AMBRA S.A. producent

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Lodowy

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
27.12.2021

Bardzo słodki cydr o pięknym zapachu. Zachwyca gładkim smakiem, gdzie wyczuwalne są owoce jabłka i miodu. Najlepiej smakuje lekko słodzony np. z kostką lodu. Idealny jako deser. Zdecydowanie warty spróbowania :)

19.12.2018

Kupiłam z ciekawości, by porównać z klasycznym cydrem lubelskim. Faktycznie lodowy jest zdecydowanie słodszy (nawet od miodowego), ale też ma większą zawartość alkoholu. Smak jabłek jest bardziej wyrazisty, skondensowany. Można się również zdziwić, jeśli się nie natrafi na taką informację: jest BARDZO delikatnie musujący (właściwie to musowanie czuć już przy przełykaniu - gdzie klasyczny cydr lubelski musuje dość mocno). Różnica między klasycznym cydrem lubelskim jest ogromna - warto spróbować, jeśli lubi się słodkie alkohole.

02.06.2018

Cydr bez wątpienia najbardziej szlachetny w smaku, ze wszystkich tu sprzedawanych. Jest jednocześnie bardzo mocno słodki, co niektórym bez wątpienia będzie przeszkadzać. Niektórzy członkowie mojej rodziny na to właśnie narzekali, a więc decydując się na zakup, należy pamiętać, że to jest napój naprawdę słodki. Dlatego nadaje się raczej jako napój deserowy, a nie do chłodzenia się. Jednocześnie, ma fantastyczny wręcz zapach - prawdziwych jabłek. To, że nie jest w ogóle gazowany (jak np. cydr niefiltrowany), to dla mnie dodatkowy plus, bo zyskuje na autentyczności. Byłby przeze mnie oceniony na 10/10, gdyby był mniej słodki.

10ocena
09.01.2018

Smak mocno w stylu znanych tokajów. Doskonały duet z kosteczką sera pleśniowego. Bardzo przyjemna ciekawostka - warto wspierać polskie produkty!

30.11.2017

Baaardzo słodkie. Jeśli ktoś lubi takie ciekawostki, to jak najbardziej polecam. Warto dodać klika kostek lodu, które uspokoją tę słodycz.