Wino Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75 604970

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75 604970

Białe, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Musujące- Frizzante Kategoria
13.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
173 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75

Szlachetna odmiana jabłek – Antonówka oddała naszym kubkom smakowym niezwykle aromatyczną i soczystą wersję Cydru Lubelskiego. Poddawany naturalnej fermentacji w niskich temperaturach, następnie jest starzony przez 6 miesięcy, by podkreślić jego walory. Co więcej, Cydr z antonówki nie jest filtrowany, przez co zachowuje niezapomniany smak i aromat.

Zarówno owoce jak i cały proces produkcji wywodzą się z Lubelszczyzny. To region znany i poważany ze względu na bogactwo krajobrazowe i kulturowe. Co więcej, może pochwalić się również długimi tradycjami sadowniczymi, będąc jednocześnie drugim pod względem wielkości jabłkowym zagłębiem Polski. Zróżnicowana rzeźba terenu i doskonałe gleby skutkują niezwykłym smakiem jabłek, a w wyniku tego – również Cydru Lubelskiego.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Antonówka Niefiltrowany 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
04.03.2023
Opinia zweryfikowana

Coś innego niż jabłkowe cydry, słodszy.