Wino Chateau Musar Bekaa Valley 600064

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Musar Bekaa Valley w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Musar Bekaa Valley 600064

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
179.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Chateau Musar Bekaa Valley

Chateau Musar to ikona winiarstwa libańskiego, to idealne i niecodzienne połączenie Cabernet Sauvignon i Cinsault. Około 18 miesięcy dojrzewa we francuskich beczkach dębowych. Jego charakter jest niepowtarzalny i kontrowersyjny. Jedni je uwielbiają, inni omiają szerokim łukiem. Cierpkość przeplata się tu ze słodyczą. Niezwykle esencjonalne i z mocnym ciałem i dużą koncentracją aromatów. Struktura czekoladowa, zupełnie inna od wszystkiego, czego probówaliście dotychczas. Warto zdekantować na godzinę przed podaniem, by miało szansę nabrać łyku powietrza i otworzyć się w pełni.

19-20°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
12-15 leżakowanie
Chateau Musar producent

Charakterystyka Chateau Musar Bekaa Valley

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Chateau Musar Bekaa Valley

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9.5ocena
22.11.2014

Niesamowite wino. Niestety udało mi się spróbować tylko rocznik 2004. Zdecydowanie najlepsze jakie dotychczas piłem. Nos jest dla mnie w stylu Pinot Noir, truskawka, maliny, ale poza tym goździki, zioła. Prawdziwa symfonia aromatów. W smaku, tak jak autor opisał, cierpkość przeplata się ze słodyczą. Obowiązkowa dekantacja.