Wino Château Les Reuilles Bordeaux 601506

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Château Les Reuilles Bordeaux w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Château Les Reuilles Bordeaux 601506

Spokojne Kategoria
59,99 zł podstawowa
396 sprzedanych butelek
8.33 średnia ocen: 6 głosów
83 ocena sommeliera
1 nagrody winiarskie

opis wina

Znakomite, francuskie wino z regionu Bordeaux. W nosie wyczuwalne aromaty ciemnych owoców - malin, jeżyn i czarnych porzeczek. Na podniebieniu to wytrawne, czerwone wino jest aksamitne, bogate i pełne. Charakteryzuje się okrągłymi taninami. Chateau les Reuilles to klasyczne Bordeaux o dużej koncentracji, świeżymi akcentami i zaskakujące. Warto spróbować. Rocznik 2012 zdobył złoty medal na Challenge International du Vin.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
12 leżakowanie
Grands Vins de Gironde producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Château Les Reuilles Bordeaux

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
02.10.2018

Niestety mnie to wino nie przekonało. Zwykłe wini stołowe jakich wiele. Nie ma o czym pisać! :(

7ocena
29.09.2017

Dobre. W klasie win regionalnych wybitne. Ale nie jest to propozycja lekka, łatwa i przyjemna dla szerokiego grona gości. Skoncentrowana esencja smaku spotka się natomiast z uznaniem miłośników Bordeaux, zwłaszcza przy akompaniamencie w postaci aromatycznej pieczeni.

9ocena

To trunek naprawdę zasługujący na złoty medal. Ale nie jest codziennym winem. To rzecz na okazje. Dobra pieczeń z wołowiny, ryba z pieca czy patelni nie obrazi się na taki akompaniament.