Nowość
Wino Cantine Pellegrino Traimari Frizzante 605073

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cantine Pellegrino Traimari Frizzante w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cantine Pellegrino Traimari Frizzante 605073

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Frizzante Kategoria
59.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
783 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Cantine Pellegrino Traimari Frizzante

Delikatne wino wytrawne w stylu frizzante pochodzące z Sycylii od uznanej rodziny Pellegrino. Podstawę dla tego wina stanowi blend lokalnych białych szczepów, których proporcje dobierane są tak, aby uzyskać idealny smak pełen orzeźwienia i harmonii, ciesząc na podniebieniu każdym łykiem, nieustannie przypominając o radosnym, słonecznym charakterze południa Włoch.

Jasnożółty, wesóly kolor z przebijającymi się perlistymi bąbelkami zwiastuje niezwykle smaczną i przyjemną ucztę na kubków smakowych. I tak w istocie jest, wino cieszy od pierwszych chwil intensywnymi aromatami owoców cytrusowych, żółtych kwiatów i odrobiną akcentów różowego grejpfruta. Wytrawne, acz eleganckie i delikatne, orzeźwia subtelną kwasowością i łaskocze wyważonymi bąbelkami.

To idealny wybór do dań smażonych, zwłaszcza warzyw w tempurze, ziemniaków i ryby. Delikatne bąbelki okażą się także idealnym wyborem na orzeźwienie podczas letnich wieczorów.

8°C TEMP. PODANIA
CARLO PELLEGRINO producent

Charakterystyka Cantine Pellegrino Traimari Frizzante

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cantine Pellegrino Traimari Frizzante

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.