Wino Treasures Coonawarra 600942

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Treasures Coonawarra w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Treasures Coonawarra 600942

Czerwone, Wytrawne 0,75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
59,90 zł podstawowa
200 sprzedanych butelek
8.25 średnia ocen: 10 głosów
86 ocena sommeliera

opis wina

100% odmiany Cabernet Sauvignon z regionu Coonawarra, to przykład kanonu wina z Australii. Wino na teraz i na później. Da dużo przyjemności dziś, ale rozwinie dodatkowe aromaty i stanie się bardziej złożone jeśli poczekamy z jego otworzeniem kilka lat. W nosie odnajdziemy owoce czarnej porzeczki i aromaty dębiny. Dobrze zrównoważone, z mocną budową i potężnymi taninami. Końcówka wyjątkowo długa.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Quarisa producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Treasures Coonawarra

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
09.02.2015

Poprawne.

7ocena
25.02.2012

Po pierwsze należy je bardzo długo wietrzyć. Po drugie w zapachu ma bardzo ciekawą i mocno wytrawną marmoladę wiśniową. W smaku mocne, ale oprócz mocnej marmolady, alkoholu i lekkiego palącego uczucia w gardle nie ma nić więcej. Smak, który się dość długo utrzymuje jest zbyt mocny i raczej gorzki. A ja lubię mocne wina... więc raczej niezbyt!

10ocena
20.01.2012

Jedno z moich ulubionych win. Absolutne odkrycie! Można się nim rozkoszować zaraz po otwarciu butelki lub dać mu chwilkę czasu na "oddech". W jednej jak i drugiej opcji jest rewelacyjny. Polecam!

8ocena

Najsubtelniejsze Cabernet Sauvignon jakie znalazło się na moim języku od dłuższego czasu, a może najsubtelniejsze w ogóle. Dotarło przez usta, a potem żołądek, do mego serca wprost błyskawicznie. Nie trzeba się było z nim oswajać nawet przez minutę. Miłość od pierwszego wejrzenia. A o nią w dzisiejszych czasach już coraz trudniej.

9ocena

Bardzo aromatyczne, bardzo delikatne. Wypiliśmy przy świątecznym stole, a zatem - odświętne. O, ten przymiotnik jest stosowny najbardziej.