Nowość
Wino The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla 2017 605006

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla 2017 605006

Czerwone, Wytrawne 2017 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
Vino de la Tierra de Castilla Apelacja
87.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
189 sprzedanych butelek
8.60 średnia ocen: 5 głosów

Opis The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla

Czerwone wino pochodzące z Hiszpanii, łączące w sobie delikatne smaki półwytrawne dzięki odrobinie większej ilości cukru resztkowego pozostawionego w butelce w harmonii z ułożonym i dojrzałym smakiem płynącym z 12 miesięcy spędzonych w dębowych beczkach. W całości produkowane z gron Cabernet Sauvignon.

W kieliszku emanuje kolorem ciemnej wiśni. Na palecie aromatów znajdziemy moc ciemnych owoców leśnych łączących się z charakterem płynącym z beczki – pełnym nut palonego drewna, przypraw i goździków. Eleganckie i wyważone, z jedwabną taniną i nutą słodyczy na finiszu. Znajduje doskonały środek pomiędzy dojrzałością, a jedwabnym i łagodnym smakiem.

The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon idealnie sprawdzi się w towarzystwie posiłków opartych na czerwonych mięsach, ale także przy desce pełnej dojrzewających wędlin czy twardych serów. Dzięki swojemu łagodnemu obliczu to także dobry i uniwersalny pomysł na prezent.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Terramagna producent

Charakterystyka The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: The Woods of Tilo Cabernet Sauvignon VdT Castilla

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
25.04.2023

Nos: głównie lukrecja, czerwone owoce, dąb, wanilia, trochę tytoniu. Średnio gęsta struktura. Na podniebieniu: miękkie i gładkie, miękkie taniny, zrównoważona kwasowość, lukrecja, skóra, dąb, wanilia i przyprawy, wyraźnie zaznaczona słodycz. Dość długi finisz.

8ocena
16.04.2023

Bałem się o tą półwytrawność, ale cukier jest na zaskakująco niskim poziomie. Koniecznie trzeba mu dać chwilę pooddychać - na początku beczka jest ciut przytłaczająca.

9ocena
18.02.2023

Połwytrawny cab z Castilly La manchy. Bardzo pełne wino, mamy tutaj mix porzeczek, jagód, borówek, konfitura owocowa, dużo beczki, wanilii, kokosa, czekolady, wino jest wręcz napakowane aromatami, w tle mamy jeszcze przyprawy, cynamon, goździki. Tanina jest gładka, kwasowość niska, wino ma trochę słodyczy. Pikantny mięsny gulasz, wieprzowina, duszone mięsa, to by pasowało, choć wolałbym napić się tego wina przy kominku, solidnie rozgrzewa. Jeśli nie lubicie w winach kwasowości to zdecydowanie polecam to wino, mamy w dodatku ładną butelkę na prezent

8ocena
16.02.2023

Głębia koloru CS, głębia smaku i aromatu, dzięki dębowej beczce. Jeszcze ta elegancka, drewniana etykietka na butelce.

10ocena
24.01.2023

Przyjemne wino :)