Wino Pueblo del Sol Tannat Roble 601022

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Pueblo del Sol Tannat Roble w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Pueblo del Sol Tannat Roble 601022

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

184 sprzedanych butelek
6.75 średnia ocen: 8 głosów
82 ocena sommeliera

Opis Pueblo del Sol Tannat Roble

Tannat Roble jest winem z Urugwaju, o ciemnorubinowej barwie, z nutami czerwonych, dojrzałych owoców. Dobra budowa, soczysta tanina i owocowa końcówka. Tannat nie jest często spotykanym winem, dlatego radzimy przetestowanie go, by poznać nowy smak wina.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Tak leżakowanie
Almena S.A. producent

Charakterystyka Pueblo del Sol Tannat Roble

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Pueblo del Sol Tannat Roble

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
5ocena
15.05.2016

Nie polecam, za tą cenę są leprze wina.

25.02.2016

Bardzo dobry wybór za rozsądną cenę. Polecam

6ocena
17.01.2014

Wino kontrowersyjne. Mi smakowały taniny, beczka i konfiturowy finish. Żonie stwierdziła, że wino krótki i bez smaku. To wino potrzebuje specyficznego nastroju.

3ocena
08.10.2013

Spróbowałem tego wina i aż mi język odjęło. W negatywnym tego słowa znaczeniu. Najbardziej cierpkie wino jakie piłem w życiu. Nawet po odczekaniu miałem wrażenie, że armia szpilek wkłuwa się w moje kubki smakowe. Dopiero potem się dowiedziałem, że Tannat jest szczepem bardzo bogatym w taniny... Co za tym idzie wymaga długiego dojrzewania. A to wino skoro jest Roble, można się domyślać, że było kilka miesięcy w beczce - trochę za krótko. Dla mnie poza tą cierpkością nie doszukałem się niczego ciekawego.

4.5ocena
27.09.2012

Oj nie, nie, nie! W zapachu dominuje korek. W smaku dominuje korek. Gdyby nie to, że gdzieś w głębi można wyczuć trochę czerwonych owoców i może wanilii, byłby to napój z korka. I to bardzo lichy napój z korka. Znana jest zupa z gwoździa, ale wina z korka jeszcze nie piłem. Problem mam tylko jak to ocenić... Może nie będę pisał... :(

9ocena

No niesamowite za taką cenę. Wypite przy rodzinnym stole do pesto w niedzielę. Mama mojego faceta, dziwięćdzięsięciojednoletnia dama - zachwycona smakiem, barwą i zapachem. My też.