Nowość
Wino Mancura Etnia Cabernet Sauvignon Central Valley 2018 604725

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mancura Etnia Cabernet Sauvignon Central Valley 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Mancura Etnia Cabernet Sauvignon Central Valley 2018 604725

Czerwone, Wytrawne 2018 0,75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
DO Central Valley Apelacja
39,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
60 sprzedanych butelek
6.25 średnia ocen: 4 głosów

opis wina

Czerwone wino wytrawne powstające ze szczepu Cabernet Sauvignon w Central Valley, znanym regionie winiarskim Chile. Emanuje charakterystycznym, wyrazistym, a przy tym wysublimowanym charakterem, który doskonale wpasowuje się w miejsce pochodzenia.

Mancura Cabernet Sauvignon to wzór dojrzałego, acz łagodnego i dobrze zbudowanego wina, charakteryzującego się jasną, malinową barwą z charakterystyczną nutą jeżyny w bukiecie aromatycznym. Odpowiedni balans pomiędzy garbnikami, kwasowością, a zwiewną strukturą wina czyni je doskonałym towarzyszem podczas wielu okazji.

Doskonale poradzi sobie w akompaniamencie czerwonych mięs, żółtych serów i makaronów, a także innych dań charakterystycznych dla kuchni włoskiej, jak chociażby pizzy czy lasagne.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Vina Fray Leon S.A. producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Mancura Etnia Cabernet Sauvignon Central Valley

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
4ocena
02.04.2022

Mało wyczuwalny jakikolwiek smak i aromat, raczej wodniste.

7ocena
01.10.2021

Wow, to wino jest naprawdę gładkie. W porównaniu do dyskontowych "cabernetów" gdzie wino jest szorstkie jak życzenia pomyślności od ex i pali w gardło jak spirytus to tutaj jest naprawdę konkret. W ogóle na pierwszy plan przebijają się owoce. Najlepszy z najtańszych cabernetów jak do tej pory. Soczyste jeżyny, nalewkowo winne, ale gładkie akcenty. Pachnie jak nalewka babuni, słodkimi owocami leśnymi i podobnie jest w smaku. Tak myślałem, że dam mu pewnie maks 5/6 bo nie wierzę do końca w tanie cabernety, ale jednak. W trójkę uznaliśmy, że każdy z nas kupiłby to wino drugi raz. Mega spoko wino w tej cenie. Nie dostaje ósemki tylko dlatego, że jest nieskomplikowane. To jest po prostu dobre, czerwone wytrawne wino. Uważam, że jako towarzysz obiadu sprawdzi się wyśmienicie.

8ocena
27.09.2021

Wino o wyraźnym aromacie jarzyn oraz nucie czekolady. W smaku delikatne, niemal aksamitne z wyczuwalnymi owocami. Sprawdziło się przy czerwonym mięsie, podkreślając jego soczystość. Z czystym sumieniem polecam to wino na rodzinne przyjęcia.

6ocena
24.09.2021

Solidne wino, bez fajerwerków, ale broni się. Idealne do makaronu, solo mniej się sprawdzi. Jeżeli szukasz zwykłego wina domu, to właśnie znalazłeś. Cena zachęca.