Wino Far & Near Pinotage Rose 602614

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Far & Near Pinotage Rose w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Far & Near Pinotage Rose 602614

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
54.99 zł

podstawowa

746 sprzedanych butelek
8.10 średnia ocen: 10 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Far & Near Pinotage Rose

Świetne, różowe wino wyprodukowane w Południowej Afryce. Producent L'Avenir z ogromną dbałością o wysoką jakość oraz pasją uprawia winogrona odmiany Pinotage w historycznych regionie z tradycjami Stellenbosch. Kolor wina jest zachęcający, bladoróżowy, przypominający zasuszoną różę oraz owoce granatu. Aromat wina jest złożony, wielowarstwowy, z akcentami słodkich truskawek, malin i kwiatów. Na podniebieniu wino jest zrównoważone, harmonijne, łącząc doskonałą owocowość z orzeźwiającą, dobrą kwasowością. Far & Near Pinotage Rose to bardzo eleganckie wino, które urzeknie wielbicieli różowych win.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
L'avenir producent

Charakterystyka Far & Near Pinotage Rose

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Far & Near Pinotage Rose

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
30.04.2023
Opinia zweryfikowana

Idealne za swoją cenę

8ocena
11.05.2022
Opinia zweryfikowana

Piękny, truskawkowy zapach, a smak - nienachalny, wręcz umiarkowanie wyrazisty, jednak bardzo dobrze skomponowany. Na plus również relatywnie wysoki procentaż i łagodność, której na próżno szukać w większości wytrawnych win.

8ocena
05.04.2022
Opinia zweryfikowana

Różowe wino rzadko u nas gości. Jednak to kupione na letni wieczór było strzałem w dziesiątkę bo w przeciwieństwie do białych ma moc. I ślicznie pachnie

6ocena
22.02.2021
Opinia zweryfikowana

Przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś lepszego.. Zachęcona pozytywnymi opiniami i atrakcyjną ceną postanowiłam spróbować. Cierpkie w smaku, czuć woń alkoholu.. Jak dla mnie bez rewelacji..

7ocena
13.02.2021
Opinia zweryfikowana

Czuć, że wino miało niezły owoc, ale jako, że ma już swoje lata (na wyprzedaży sprzedawano rocznik 2017), to już te wszystkie pozytywne cechy trochę osłabły. Mimo wszystko, nadal ma niezłą równowagę i budowę. Muszę kupić butelkę z młodszego rocznika, ponieważ jest potencjał w tej butelce.

9ocena
22.06.2020
Opinia zweryfikowana

Warte ceny polecam

8ocena
27.07.2018
Opinia zweryfikowana

Wspaniałe wino na letni gorąc - lekkie, ale aromatyczne i pełne owocowych zapachów.

8ocena
04.06.2018
Opinia zweryfikowana

Zgadzam sie z opinią eksperta w 100%. bardzo przyjemne i jakościowe wino. Mocno owocowe z dobrą równowagą kwasowości. nienachalne i niebanalne:) nic dodać nic ująć spróbujcie sami !