Wino El Sol Espana White 604687

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino El Sol Espana White w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino El Sol Espana White 604687

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
19.99 zł

podstawowa

698 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis El Sol Espana White

El Sol Espana White to półsłodkie białe wino cechujące się doskonałym balansem i owocowością. Aromat jabłek i cytrusów uzupełniany jest na podniebieniu przez delikatną strukturę wina i wyczuwalną słodycz, które skutkują lekkim, przyjemnym wrażeniem.

El Sol to wyborny kompan podczas letnich wieczorów w gronie znajomych, radząc sobie świetnie jako apearitiv, ale także to sprawdzony wybór do sałatek i deserów. Uniwersalny charakter wina zapewnia niezawodność podczas wielu codziennych okazji!

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka El Sol Espana White

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: El Sol Espana White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
22.06.2022
Opinia zweryfikowana

Wino dość słodkie, posiada intensywną żółtą barwę, podawałam do deseru i w takiej roli się sprawdziło. Cena do tego bardzo atrakcyjna.