Wino Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC 604187

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC 604187

Spokojne Kategoria
65.99 zł

podstawowa

464 sprzedanych butelek
6.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC

Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC to wino organiczne charakteryzujące się zapachem dojrzałych czerwonych owoców, gdzie dominuje wiśnia. Stworzone zostało z mieszanki szczepów Merlot, Cabernet Franc i Cabernet Sauvignon. W smaku wino miękkie, z gładkimi garbnikami. Finisz jest długi i aromatyczny. Doskonale komponuje się z pieczenią wołową, gulaszem oraz twardym, dojrzewającym serem. To chateau dowodzi, że można znaleźć bardzo dobre wino w rozsądnej cenie.

16°C TEMP. PODANIA
GCF producent

Charakterystyka Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Chateau La Roche Bordeaux Superieur AOC

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
16.05.2023
Opinia zweryfikowana

Mnie tam to wino rusza. Nie wiem skąd ma takie słabe opinie. Konkretne, wyraziste, pełne smaku. Dla fanów Bordeaux na pewno będzie sie miło piło :-)

6ocena
12.07.2020
Opinia zweryfikowana

Mnie to wino nie urzekło, niestety :( Jest nijakie, bez wyraźnego smaku i charakteru, zwykłe wino domu. Można wypić lampkę do obiadu, najlepiej ciężkiego na dobre trawienia, ale nic więcej. Nie wrócę do niego :(