Wino Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C. 600111

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C. 600111

Spokojne Kategoria
AOC Haut Medoc Apelacja
1 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów
88 ocena sommeliera

Opis Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C.

Dojrzałe wino o głębokiej, śliwkowej barwie, bogate w ekstrakty owocowe, a mimo to klarowne i niezbyt ciężkie. Przyjemna dębowa nuta dodaje mu klasy. Kusi naturalną słodyczą, zbalansowanym smakiem i długim finiszem.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Vins Et Vignobles Dourthe producent

Charakterystyka Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C.

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Znakomicie już poukładane piąte Cru Classe z lewej strony Żyrondy. Wyjątkowy od lat rocznik 2000 sam w sobie stanowi dodatkową i pewną gwarancję dobrej jakości owocu. Wino harmonijne, gładkie niczym jedwab i kremowe niczym balsam, choć garbniki jeszcze pożyją – warto dekantować. O nutach Bordeaux powiedziano już wszystko i nie inaczej jest w tym przypadku. Klasyka klasyki – mięsiwo, przypalanki, zielnik, soczysty owoc i gładko płynąca kwasowość. Tak powinno smakować Bordeaux.


Oceny użytkowników o: Chateau Belgrave G.C.C. Haut-Medoc A.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.