Wódka Śliwowica z Manufaktury 0.50 l 604484

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka Śliwowica z Manufaktury 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka Śliwowica z Manufaktury 0.50 l 604484

Polska
0.50 L zakrętka
Wódka Kategoria
74.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
38 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Śliwowica z Manufaktury

Manufaktura Wódki oddaje naszym kieliszkom doskonałą Śliwowicę z Manufaktury, leżakowaną w dębowych beczkach po miodzie pitnym. Delikatna i urzekająca, o zdecydowanych nutach miodowych. Na palecie znajdują się również aromaty przypraw korzennych, na podniebieniu zaś słodkawe akcenty mieszają się z nutami dębowymi. Pozostawia na języku długi i przyjemny posmak miodu i śliwek.

MANUFAKTURA WÓDKI producent

Charakterystyka Śliwowica z Manufaktury

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Śliwowica w odsłonie Manufaktury Wódki to mój ulubiony alkohol tej marki. Co przemawia więc za śliwowicą? Przede wszystkim tradycyjne receptury oparte o wyłacznie polskie składniki. Destylat stworzony w miedzianym alembiku, a następnie leżakowany w dębowych beczkach po miodzie pitnym oraz małe partie produkcyjne przekładają się na aksamitny smak i dużą delikatność (jak na sporą zawartośc alkoholu - 50%alc vol), z wyraźnie zarysowanym aromatem i smakiem dojrzałych śliwek. To wszystko zamknięte w stylowej butelce zamkniętej tradycyjną krachlą. Świetna przed posiłkiem podawana dla zostrzenia apetytu lub jako jego zwieńczenie smakuje zawsze jednakowo dobrze.


Oceny użytkowników o: Śliwowica z Manufaktury

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom