Osokyé Whisky 0.70 l 603370

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Osokyé Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Osokyé Whisky 0.70 l 603370

Francja, South West
0.70 L korek
Whisky Kategoria
269.00 zł

podstawowa

1 sprzedanych butelek
7.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Osokyé Whisky

Osokyé Whisky to unikalny, limitowany trunek stworzony przez doskonałego, jakościowego, wielopokoleniowego producenta koniaków - Godet Cognac. Nazwa pochodzi od nazwy parceli w Lotaryngii, gdzie rodzina Godet uprawia jęczmień, z którego wyprodukowano tę unikalną whisky. Osokyé Whisky to alkohol typu single malt bez dodatku torfu. Dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu przez co najmniej 3 lata, dzięki czemu ujmuje pięknymi nutami wanilii. Whisky jest złożona, ale nieskomplikowana, intensywna oraz pełna głębi. Osokyé Whisky produkowana jest w limitowanych seriach - po 1800 sztuk na rok i jest niezwykle rzadko spotykana.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Godet producent

Oceny użytkowników o: Osokyé Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
28.05.2022
Opinia zweryfikowana

Francuzi jednak powinni skupić się na winach;) Whisky nie zachwyca, ale możliwe że dlatego iż mam mocno wybiórczy gust i smakują mi tylko irlandzkie whiskey.