Koval Barreled Gin 0.50 l 603283

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koval Barreled Gin 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koval Barreled Gin 0.50 l 603283

USA, Chicago
0.50 L korek
Gin Kategoria
249.99 zł

podstawowa

dostępność: Niska
14 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Koval Barreled Gin

Koval Barreled Gin stworzony został na bazie wyjątkowego Dry Gin od Koval Distillery. Doskonałe aromaty i smaki jałowca, żywicy, owoców róży, kolendry zostały potraktowane beczką po Bourbonie i nabierają nowego poziomu głębi. Pojawiają się dodatkowo akcenty miodu, karmelu, tymianku i prażonych przypraw. Gin jest bardziej ułożony, zaokrąglony, dzięki beczce - bardziej delikatny i łagodny. Koval Barreled Gin świetnie łączy świeżość i unikalność ginu z beczkowymi aromatami whisky. Barreled Gin zdobył srebrny medal na Spirits International Prestige (SIP) Awards oraz złoty medal na Los Angeles International Spirits Competition.

12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Koval Distillery producent

Charakterystyka Koval Barreled Gin

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Koval Barreled Gin

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.