Koniak Hennessy VS 0.70 l 601408

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Hennessy VS 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Hennessy VS 0.70 l 601408

Francja, Cognac
0.70 L zakrętka
Koniak Kategoria
239.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
169 sprzedanych butelek
9.17 średnia ocen: 3 głosów

Opis Koniak Hennessy VS

Nazwa koniak zarezerwowana jest dla trunków wytwarzanych jedynie we Francji, w pobliżu miasteczka Cognac. Proces wytwarzania tego trunku jest niezmienny od około 300 lat i jest to najsłynniejszy i najbardziej elegancki winiak. W przeszłości nazywano go również "eau de vie" co oznacza "woda życia". Do produkcji koniaku używa się wyłącznie 3 szczepów białego wina, jednak najpopularniejszym jest trebbiano. Hennessy wytwarzany jest z 40 destylatów dojrzewających od 4 do 15 lat w beczkach spełniających bardzo restrykcyjne warunki. Koniak ten w smaku jest niezwykle orzeźwiający, z wyczuwalnymi aromatami dębowymi przechodzącymi w drugim smaku w nutę orzecha laskowego. Wyczuwalna jest także wanilia pochodząca z dojrzewania w beczce. Koniak Hennessy jest pełnym witalności i orzeźwienia, tajemniczości i elegancji trunkiem przepełnionym tradycją.

18°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
tak leżakowanie
Jas Hennessy & Co. producent

Charakterystyka Koniak Hennessy VS

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Koniak Hennessy VS

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
09.08.2020
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobry, idealnie sprawdził się na weselu jako dodatkowy alkohol.