Koniak Delamain Christmas Cognac X.O. 0.50 l 601468

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Koniak Delamain Christmas Cognac X.O. 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Koniak Delamain Christmas Cognac X.O. 0.50 l 601468

Francja, Grande Champagne
0.50 L zakrętka
Koniak Kategoria
179.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 1 głosów

Opis Koniak Delamain Christmas Cognac X.O.

Grande-Champagne Cognac to jeden z najbardziej szanowanych dzielnic otaczających miasto Cognac we Francji. Koniak Delamain Christmas Cognac X.O. to wyjątkowe wydanie świąteczne rozlewane do butelek co roku aby świętować jego zakończenie. Wyprodukowane jest z różnych odmian. Każdy koniak dojrzewa oddzielnie ze względu na odmienne pochodzenie. Bukiet aromatyczny jest długi i mocny, kwiatowe zapachy mieszają się w nim ze słodyczą wanilii. W barwie zachwycający bursztyn i złoto, na podniebieniu koniak jest owocowy i łagodny. Doskonały koniak na świąteczne prezenty i świętowanie.

DELAMAIN COGNAC producent

Oceny użytkowników o: Koniak Delamain Christmas Cognac X.O.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.