Nowość
Wódka smakowa J.A. Baczewski Piołunówka 35% 0.70 l 605113

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wódka smakowa J.A. Baczewski Piołunówka 35% 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wódka smakowa J.A. Baczewski Piołunówka 35% 0.70 l 605113

Austria
0.70 L zakrętka
Wódka smakowa Kategoria
79.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
15 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis J.A. Baczewski Piołunówka 35%

Bardzo interesująca, unikalna receptura o ciemnej barwie charakterystycznej dla bałkańskich likierów piołunowych. Historia piołunówki sięga końca XVI wieku a jej doskonałość bierze się ze skomponowanej mieszanki ziół. Doskonale sprawdzi się na zbliżające się, chłodne dni - likier idealnie smakuje na ciepło bądź też jako dodatek do rozgrzewających herbat. Kostki lodu także nie zaszkodzą temu trunkowi. W nosie wyczuwalne goździki i cynamon. Piołunówka w smaku przywołuje na myśl smak świąt oraz zimę. Na finiszu posmak goździków przeplatany słodyczą skórki pomarańczowej.

Altvater Gessler producent

Charakterystyka J.A. Baczewski Piołunówka 35%

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: J.A. Baczewski Piołunówka 35%

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.