Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky 0.70 l 604873

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky 0.70 l 604873

Szkocja, Highlands
0.70 L korek
Whisky Kategoria
239.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
12 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky

Highland Queen Majesty 14YO to whisky typu single malt pochodząca z regionu Highland w Szkocji. Producentem tej słynnej whisky jest znany i ceniony Tullibardine. 14 lat spędzone w dębowych beczkach nadaje destylatowi niezwykłego charakteru i dojrzałości, jednocześnie pozostawiając łagodny i przyjemny charakter.

Wśród aromatów dominują owoce tropikalne wraz z odrobiną przypraw i dębu. Na podniebieniu dużo owocowości, która następnie przeradza się w wanilię z nutami kawy. Finisz wyrazisty, choć nie nadwyraz długi, pozostawia pikantne odczucia z pieprzem i gałką muszkatałową na pierwszym planie.

Tullibardine producent

Oceny użytkowników o: Highland Queen Majesty 14YO Single Malt Whisky

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 19.05.2022

Miałam okazję spróbować tą whisky, bardzo zaskoczył mnie jej przyjemny aromat suszonych owoców, orzechów zdecydowanie słodki. W smaku również przyjemnie łagodna, bez aromatu torfu, czego nie lubię. Warta wypróbowania.