Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain 0.70 l 604166

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain 0.70 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain 0.70 l 604166

RPA
0.70 L zakrętka
Whisky Kategoria
129.99 zł

podstawowa

141 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain

Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain to jednoziarnista whisky, pochodząca z destylarni The James Sedgwick w Wellington. Jest to jedyna na świecie whisky, której destylat pochodzi ze złocistej, lokalnie uprawianej i dojrzewającej w afrykańśkim słońcu kukurydzy. Początkowo, przez pierwsze trzy lata dojrzewa w beczkach po bourbonie, po czym spędza kolejne dwa lata w nowych beczkach. Odznacza się złożonym aromatem kwiatów, miodu, orzechów, karmelu, wanilii i słodkich przypraw. W ustach delikatnie słodka i dobrze zrównoważona. Nazwa pochodzi od mężczyzny, który zbudował pierwsze drogi w Wellington.

16°C TEMP. PODANIA
Dojrzałe wiek
60 leżakowanie
DISTELL INTERNATIONAL LTD producent

Charakterystyka Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Bain's Cape Mountain Whisky Single Grain

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
29.05.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawe! Ni to whiskey, ni to burbon. Jakby chciało połączyć najlepsze z obu tych światów - i jakby się to nawet w miarę udawało.

10ocena
05.09.2020
Opinia zweryfikowana

Jak na razie jest to najlepsza whisky jaką piłem, delikatna, lekko słodka z przyjemnym posmakiem.