Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 601864

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2011.

Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 601864

Spokojne Kategoria
AOC Margaux Apelacja
199.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
65 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Czerwone wytrawne wino z legendarnego regionu Bordeaux, z apelacji AOC Margaux. Powstaje z kupażu szczepów, wśród których znajdziemy Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc oraz Petit Verdot. Wino dojrzewa przez 12 miesięcy w dębowych beczkach, z czego 35% stanową nowe.

W kieliszku emanuje głębokim, ciemnym kolorem. Wśród aromatów dominują ciemne owoce leśne w postaci jagód i jeżyn z akcentami ziół i kawy oraz nut beczkowych. W ustach koncert harmonijnych smaków - delikatne, zintegrowane taniny i przyjemna, dobrze zbudowana struktura skrywają w sobie aromaty ciemnych owoców, skóry i wanilii.

Wyborne wino do cięższych potraw obfitujących w czerwone mięsa i dojrzewające elementy - takie jak sery czy wędliny. To także doskonały pomysł na prezent dla osoby preferującej dojrzałe i kompleksowe wina.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Cheval Quancard producent

Charakterystyka Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Rześko smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
18.05.2022

Bardzo dobre wino pełne czerwonych i ciemnych owoców z nutą wanilii. Wyczuwalne jagody, jeżyny, kawa oraz ziołowe aromaty. Przyjemne taniny i długi finisz. Przed wypiciem warto dać pooddychać.