Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 601864

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2011.

Wino Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux 2011 601864

Spokojne Kategoria
AOC Margaux Apelacja
199.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
78 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Czerwone wytrawne wino z legendarnego regionu Bordeaux, z apelacji AOC Margaux. Powstaje z kupażu szczepów, wśród których znajdziemy Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc oraz Petit Verdot. Wino dojrzewa przez 12 miesięcy w dębowych beczkach, z czego 35% stanową nowe.

W kieliszku emanuje głębokim, ciemnym kolorem. Wśród aromatów dominują ciemne owoce leśne w postaci jagód i jeżyn z akcentami ziół i kawy oraz nut beczkowych. W ustach koncert harmonijnych smaków - delikatne, zintegrowane taniny i przyjemna, dobrze zbudowana struktura skrywają w sobie aromaty ciemnych owoców, skóry i wanilii.

Wyborne wino do cięższych potraw obfitujących w czerwone mięsa i dojrzewające elementy - takie jak sery czy wędliny. To także doskonały pomysł na prezent dla osoby preferującej dojrzałe i kompleksowe wina.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Cheval Quancard producent

Charakterystyka Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Rześko smak
Beczka aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Zédé de Labégorce Bordeaux Margaux

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Bardzo dobre wino pełne czerwonych i ciemnych owoców z nutą wanilii. Wyczuwalne jagody, jeżyny, kawa oraz ziołowe aromaty. Przyjemne taniny i długi finisz. Przed wypiciem warto dać pooddychać.