Wino Winnica Zamojska Cabernet Barrel 604903

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winnica Zamojska Cabernet Barrel w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winnica Zamojska Cabernet Barrel 604903

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

3 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winnica Zamojska Cabernet Barrel

Czerwone wino wytrawne powstające w Winnicy Zamojskiej z gron Caberneta. Wyjątkowy charakter tego wina to nie tylko miejsce pochodzenia – ale także 18 miesięcy spędzone w dębowych beczkach, gdzie rozwijało swoją strukturę i aromaty.

To wino o lekko dymnym aromacie, pełne nut śliwek i wiśni z domieszką owoców leśnych i papryki. Na podniebieniu wyraziste, z jedwabną taniną i zaznaczoną kwasowością. Soczysty i dojrzały finisz doskonale obrazuje potencjał tego wina.

Cabernet Barrel to idealne wino do czerwonych mięs, ciężkich sosów i dojrzałych serów.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie

Charakterystyka Winnica Zamojska Cabernet Barrel

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Winnica Zamojska Cabernet Barrel

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
27.04.2022

Bardzo smaczne wytrawne wino. Myślałam, że będzie ciężkie i kwaśne, a tu miłe zaskoczenie. Taniny są bardzo smukłe, czuć niuanse beczki (tosty, wanilia, spieczona skórka chleba) ale nie są to nuty grające pierwsze skrzypce w tym winie. Zdecydowanie głównym punktem jest tu konfiturowa owocowość, dżem wiśniowy, czereśnie, dojrzały agrest, a w aromacie odrobina kwaskowego rabarbaru i morwy. Miło się pije.