Wino Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75 604842

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75 604842

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
38.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
985 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75

Czerwone wino półsłodkie Winiarni Zamojskiej produkowane z polskich wiśni. Charakteryzuje się delikatnym smakiem i harmonijną słodyczą idealnie wpasowującą się w gust subtelnego podniebienia.

Na podniebieniu esencjonalne smaki wiśni z pestkową nutą tworzą aromatyczne doznanie pełne przyjemnej słodyczy przełamanej owocową świeżością. Soczysta struktura pozostawia w ustach wiśniowy posmak, pełen subtelnych akcentów. Zawiera m.in. kwasy organiczne, garbniki i witaminy C, PP oraz B, które bardzo dobrze wpływają na nasz organizm.

Winiarnia Zamojska Wiśnia to wino o charakterze, który dobrze skomponuje się z pieczonym mięsem i sałatkami, a także z licznymi deserami – w tym z ciastami czy lodami. Lekka, a jednocześnie soczysta struktura wina idealnie sprawdzi się podczas degustacji solowych.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Wiśnia 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
12.05.2022

Wspaniałe wino, soczyste, pełne aromatu owoców. Polecam do wołowiny.