Wino Winiarnia Zamojska Rose 0,75 604845

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Rose 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Rose 0,75 604845

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

381 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Rose 0,75

Niezwykle ciekawe i inspirujące polskie wino różowe będące kupażem wina gruszkowego z niewielką domieszką czarnej porzeczki. Idealny balans owoców i rześkości sprawia, że jest to uniwersalny wybór który wpasuje się w każde spotkanie z przyjaciółmi.

W Rose Winiarni Zamojskiej owoce gruszki oddały dużo łagodnego charakteru w połączeniu ze świeżością i delikatną słodyczą, a czarna porzeczka uzupełniła te elementy nasycając kolor wina, a także przełamując całość orzeźwiającą kwasowością. Harmonijny smak doskonale współgra z delikatną strukturą i rześkim finiszem.

To różowe wino doskonale sprawdzi się w towarzystwie ryb i lekkich przystawek, a także obok talerza lekkich past czy pasztetów drobiowych. Wspaniale uzupełni desery, jak również uświetni chwile spędzane z przyjaciółmi.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Rose 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Rose 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
09.12.2021

Orzeźwiające, kwaskowe, przyjemne dla podniebienia lekkie wino.