Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka 604720

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka 604720

Czerwone, Słodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1807 sprzedanych butelek
8.29 średnia ocen: 7 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka

Esencjonalne wino z Winiarni Zamojskiej, powstające z owoców czarnej porzeczki. Tradycyjna winiarska metoda fermentacji w połączeniu z charakterem naszych rodzimych owoców skutkują niezwykle przyjemnym winem pełnym letniego charakteru.

Lekka Czarna Porzeczka charakteryzuje się delikatnymi, orzeźwiającymi bąbelkami skrywanymi w strukturze delikatnego wina pełnego słodkich akcentów owoców. Swój kolor zawdzięcza antycyjanom zawartym w skórce czarnej porzeczki.

To wino, które doskonale sprawdza się podczas letnich wieczorów, orzeźwiając i jednocześnie dostarczając słodkiej przyjemności. Idealnie poradzi sobie z deską przekąsek, delikatnymi deserami, jak również podczas solowej degustacji.

15°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Lekka Czarna Porzeczka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
15.06.2023
Opinia zweryfikowana

Super smak i aromat porzeczki. Jestem fanką win tej winiarni i użycia typowo polskich owoców.

6ocena
16.05.2023
Opinia zweryfikowana

Kolejny "winny kompocik" z naszej polskiej winiarni. To są naprawdę fajne i ciekawe alternatywy dla fanów win lekkich, owocowych i z mniejszą zawartością alkoholu. Na lato idealne

8ocena
29.09.2022
Opinia zweryfikowana

Wino lekkie i delikatnie musujące. Aromat czarnej porzeczki wyraziście wyczuwalny w zapachu i w smaku. Wino zdecydowanie pić schłodzone. Idealne nadaje się solo. Bardzo dobre. Polecam spróbować :)

8ocena
12.05.2022
Opinia zweryfikowana

Nie jestem wielka fanką takich win, ale to dało się pić.