Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 604843

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 604843

Czerwone, Słodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

1127 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Czerwone wino słodkie będące doskonałym przykładem potencjału leżącego w winach produkowanych z polskich owoców. Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka idealnie wkomponowuje się w uniwersalne gusta lubujące się w słodkich, esencjonalnych smakach.

To wino o intensywnej barwie z rubinowymi refleksami. Bukiet czarnych porzeczek zarówno w aromatach jak i na podniebieniu jest soczysty, esencjonalny i przyjemny. Doskonale zbalansowana struktura skrywa w sobie wyważoną słodycz, która długo zostaje na podniebieniu.

Czarną Porzeczkę Winiarni Zamojskiej warto serwować w towarzystwie dziczyzny, pieczeni z lekkimi sosami, a także przy gulaszach. Z racji na owocowość i słodycz wybornie sprawdzi się także w towarzystwie deserów oraz degustowane solo.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Prawdziwy smak porzeczki, której szukamy w cabernecie. Wino jest lekko słodkie, z zaznaczoną kwasowością. Pijemy schłodzone solo lub z daniami mięsnymi z grilla. 88 pkt.


Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
16.05.2023
Opinia zweryfikowana

Dla mnie super pomysł na niedzielny obiad lub ciasto, gdzie gości u nas Ciocia czy Babcia. Są zachwycone! A okazuje się, że w Polsce tez możemy mieć fajne wina owocowe

8ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Słodkie, przyjemne wino. Dobra jakość do ceny. Wyczuwalne jeżyny i owocowy zapach. Nie jestem zwolennikiem słodkich trunków, ale mam miłe wspomnienia.