Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 604843

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75 604843

Czerwone, Słodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
34.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
948 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Czerwone wino słodkie będące doskonałym przykładem potencjału leżącego w winach produkowanych z polskich owoców. Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka idealnie wkomponowuje się w uniwersalne gusta lubujące się w słodkich, esencjonalnych smakach.

To wino o intensywnej barwie z rubinowymi refleksami. Bukiet czarnych porzeczek zarówno w aromatach jak i na podniebieniu jest soczysty, esencjonalny i przyjemny. Doskonale zbalansowana struktura skrywa w sobie wyważoną słodycz, która długo zostaje na podniebieniu.

Czarną Porzeczkę Winiarni Zamojskiej warto serwować w towarzystwie dziczyzny, pieczeni z lekkimi sosami, a także przy gulaszach. Z racji na owocowość i słodycz wybornie sprawdzi się także w towarzystwie deserów oraz degustowane solo.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winiarnia Zamojska producent

Charakterystyka Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

opinia sommeliera

Prawdziwy smak porzeczki, której szukamy w cabernecie. Wino jest lekko słodkie, z zaznaczoną kwasowością. Pijemy schłodzone solo lub z daniami mięsnymi z grilla. 88 pkt.


Oceny użytkowników o: Winiarnia Zamojska Czarna Porzeczka 0,75

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
18.05.2022

Słodkie, przyjemne wino. Dobra jakość do ceny. Wyczuwalne jeżyny i owocowy zapach. Nie jestem zwolennikiem słodkich trunków, ale mam miłe wspomnienia.