Wino Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O. 600550

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O. 600550

Spokojne Kategoria
DO Ribera del Duero Apelacja
1390.00 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów
97 ocena sommeliera

Opis Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

"Unico" Gran Seserva jest absolutnie magiczne i niecodzinne wino hiszpańskie. W trakcie procesu dojrzewania prym w bukiecie wiodą aromaty orzechów, a na plan drugi schodzą dojrzałe czerwone owoce. W kieliszku znajdziemy wszystko, czego możemy oczekiwać od wina najwyższej klasy - czyste drewno, przejmne gorżkie taniny, nuty słodyczy, przyprawy, tytoń i kawa. Jako całość jest pełne, z wielką mocą i potężną butową. W tym samym czasie sprawia wrażenie eleganckiego i zwiewnego z subtelnymi owocami w końcówce. Cudownie wielowarstwowe i złożone. Jest idealnym połączeniemTempranillo, Cabernet Sauvignon i Merlot.

18-19°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
8 leżakowanie
Bodegas Vega Sicillia S.A. producent

Charakterystyka Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

Brzytwa smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Legendarne wino, które kiedyś "wciągnęło" na półkę międzynarodową winiarstwo regionu. Gęste, pikantne, ciemne, aksamitne. Aromaty przypraw, kwiatów, ziół, kawy i wiele, wiele innych, oparte są na jeżynowym tle. Jak na Tempranillo imponuje jakością i koncentracją tanin. Wino wielkie, wyjątkowe, niestety nie tanie. Ale jeżeli kogoś stać, niech się dwa razy nie zastanawia!


Oceny użytkowników o: Vega Sicilia Unico Gran Reserva Ribera del Duero D.O.

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom