Wino Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon 600520

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon 600520

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
129.00 zł

podstawowa

295 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 7 głosów
88 ocena sommeliera
1 nagrody winiarskie

Opis Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon

Wyjątkowe wino od Trapiche. Medalla zostało stworzone w oparciu o szczep Cabernet Sauvignon i pochodzi z winnicy położonej na wysokości 850 metrów nad poziomem morza, o wdzięcznej nazwie Finca Las Palmas, w regionie Mendoza. To wino z Argentyny jest bardzo bogate, eleganckie i porządnie zbudowane. Aromaty czerwonych owoców przeplatają się tu z nutami fiołkowymi i tostowymi. Gładka tekstura i długa końcówka to powód, dla ktorego długo będziecie je pamiętali.Na konkursie Sélections Mondiales des Vins w roku 2011, to wino zdobyło złoty medal za rocznik 2006.

18-20°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
17 leżakowanie
Grupo Penaflor S.A. producent

Charakterystyka Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon

Delikatnie smak
Minerały i owoce aromat
Gotowe gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Trapiche Medalla Cabernet Sauvignon

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
16.12.2017
Opinia zweryfikowana

Zgadzam się z moim przedmówcą, wino jest genialne! Już butelka zachęca, kolor ma piękny, a aromat prawie zwala z nóg, smak daje poczucie "nieba w gębie" Wino jest mocne, wytrawne, ale ma swoistą lekkość i słodycz, powiem szczerze, że lepiej pić je bez posiłku, żeby nie zakłócać genialnego smaku. Bardzo bogaty, subtelny i wyszukany bukiet, akcenty owocowe są przygaszone dymem, beczką i wg mnie gorzką czekoladą, świetnie wszystko ze sobą współgra. Dla mnie mocny zawodnik, idealny bukiet, budowa, elegancja i długi subtelny i wyszukany finisz. Warto spróbować, zdecydowanie 10/10

10ocena
18.06.2014

Nie mam pytań, wino jest po prostu wyśmienite! Niezwykle bogate w świeże oraz lekko podsuszane owoce, nuty korzenne, dymne... tak można wymieniać i wymieniać. Bukiet i smak idealnie współgrają ze sobą, tworząc gęste, ciemne, z wyraźnymi taninami wino. Eleganckie i mocne, a przy tym nie tak ciężkie i wytrawne jakby się mogło wydawać - słodycz w tym winie gra niemałą rolę. Cena może zwalić z nóg, ale przy ograniczonej produkcji można to zrozumieć, zresztą raz na jakiś czas można sobie zrobić prezent w postaci naprawdę świetnego wina. To wino na długo pozostanie w mojej głowie. Genialne!