Wino Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California 604425

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2020.

Wino Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California 604425

Czerwone, Wytrawne 2020 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
AVA Lodi Apelacja
144.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
496 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów
76 ocena sommeliera

Opis Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California

Czerwone wino z regionu Lodi w stanie Kalifornia. Cabernet Sauvignon odpowiedzialny wraz z lokalnym terroir za charakter wina oddaje w kieliszku skoncentrowaną i pełną strukturę z bukietem czarnej porzeczki i wiśni. Dzięki 9 miesięcznemu procesowi dojrzewania w dębowych beczkach, na podniebieniu wino pochwalić się może jedwabną teksturą, smukłymi taninami i finiszem pełnym wanilii, kawy i czarnego pieprzu. Wprost idealne do steków, burgerów, jagnięciny i dojrzewających serów.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
9 leżakowanie
Delicato Family Vineyards producent

Charakterystyka Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

opinia sommeliera

Kalifornijski Cabernet Sauvignon z regionu Lodi. Wyczuwalne aromaty porzeczki i wiśni. W ustach krągłe, ze smukłymi taninami. Idealne wino pod kinowe posiadówki. Nie zapomnijcie o kawałku twardego sera lub plasterkach dobrej wędliny.


Oceny użytkowników o: Three Finger Jack Cabernet Sauvignon Lodi California

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
10ocena
09.03.2022

Ciemnoczerwone w szklance. Aromat: z nutami dymu, dębu, skóry, cytryny i wiśni. Intensywny smak na podniebieniu! okrągłe taniny pełne w ustach dobrze zbalansowane z kwasowością, gładkie z długim finiszem. W moim guście.

10ocena
16.03.2021

Uwielbiam kalifornijskie wina i Three Finger Jack również mnie zachwycił. Piłam to wino kilka razy i na pewno jeszcze do niego wrócę. Wśród aromatów wyczuwalna porzeczka i czarne wiśnie. Wino jest gładkie i intensywne, a przez dojrzewanie w beczkach otrzymujemy miękkie taniny, gładki posmak w ustach i bogaty finisz. Zdecydowanie polecam spróbować!

7ocena
16.01.2021

Wino ma delikatną kwasowość oraz taniny. W smaku wyraźnie wyczuwalna czarna porzeczka, jeżyna i wanilia. Ma dużo słodyczy w aromacie.