Wino Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot 600959

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot 600959

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
65.99 zł

podstawowa

137 sprzedanych butelek
8.69 średnia ocen: 8 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot

Scrubby Rise w wersji czerwonej to australijskie wino, pochodzące z regionu McLaren Vale. W nosie wyczuwalny intensywny aromat dojrzałej czerwonej śliwki, słodkiej jagody i czarnych porzeczek. Dobrze zbudowane, z długim finiszem. Najlepiej podać do niego czerwone mięso z grilla w sosie barbecue lub pieczeń w ciężkim sosie. Rocznik 2010 uzyskał srebrny medal na Sydney Royal Wine Show 2012, rocznik 2009 zdobył 91 punktów na James Halliday Wine Companion 2012 edition, a rocznik 2008 trafił na listę Big Red Wine Book 2010.11 C Mattinson & G Walsh.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Wirra Wirra Vineyards producent

Charakterystyka Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Scrubby Rise Shiraz Cabernet Sauvignon Petit Verdot

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8.5ocena
27.05.2016

W czerwonych winach lubię beczkowe akcenty więc potrzebowałam chwilę żeby przekonać się do tego wina… jednak jak już przestawiłam swoje kubki smakowe zachwyciłam się tym winem – jego „gęstą” i bogatą owocowością. Bardzo przyjemna odmiana. Moja butelka zawierała osad.

9.5ocena
17.10.2012

Nie bede sie rozpisywał i poprostu potwierdzę wszystko co napisał chotomek :) Bardzo fajne, bogate wino - warto chwilkę przewietrzyć.

8.5ocena
30.03.2012

Kupiłem to wino w zestawie, otworzyłem ze względu na dość egzotyczny kupaż shiraza, z cabem oraz petit verdot. Już po odkręceniu zakrętki jak dzin z lampy pewnego araba ulotnił się niesamowity owocowy zapach tego wina. Bardzo gęste, owocowe, beczka słabo wyczuwalna. Po wypiciu pierwszego kieliszka wróciłem na stronę by sprawdzić ile kosztowało to wino, no i było ... najdroższe w tym zestawie, ale nie żałuje nawet złotówki którą na nie wydałem.