Wino Sapatio Mukuzami Red Dry 603696

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sapatio Mukuzami Red Dry w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sapatio Mukuzami Red Dry 603696

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
49.99 zł

podstawowa

356 sprzedanych butelek
8.43 średnia ocen: 7 głosów

Opis Sapatio Mukuzami Red Dry

Sapatio Mukuzami to czerwone wytrawne wino, które powstało ze specjalnie wyselekcjonowanych gron z odmiany Saperavi, pochodzącej z apelacji Mukuzami, w regionie Kakheti. Wino jest bogate w aromaty dojrzałych owoców wiśni, migdałów oraz wanilii. Aksamitny smak jest idealnie skomponowany z dębowymi nutami.

17°C TEMP. PODANIA
Młode wiek
0 leżakowanie
Tbilvino producent

Charakterystyka Sapatio Mukuzami Red Dry

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Sapatio Mukuzami Red Dry

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
13.11.2021
Opinia zweryfikowana

Wino delikatne, beczka słabo wyczuwalna. Możliwe, że przez swój wiek nie czuć w nim głębi, ale nie jest ro pospolite wino. Ciekawa jestem jak będzie smakować za kilka lat, bo jest obiecujące. Oby wytrwało.

9ocena
08.11.2020
Opinia zweryfikowana

Pełen obaw sięgałem po tę butelkę - większość gruzińskich win dostępnych w sprzedaży w Polsce to zbyt delikatne, nieciekawe, wręcz wodniste pozycje, które nijak się mają do głębi smaków jaki ten mały kraj do zaoferowania. Na szczęście to wino jest takie jak powinno być. Aromat i smak bardzo intensywny, głęboki. Nie wiem czy więcej wiśni, czekolady czy beczki. Smak długi i zróżnicowany. Barwa bardzo ciemna. Bezwzględnie polecam!

8ocena
02.11.2020
Opinia zweryfikowana

Ciekawe wino, które w 100 % oddaje charakter win gruzińskich. Stonowane, o gładkich taninach i dużej dawce owocu. Idealne wino na jesień

8ocena
15.09.2020
Opinia zweryfikowana

Niezłe ,wina z tej winiarni ogółem są warte spróbowania gorąco polecam ale schłodzone ;)

9ocena
22.06.2020
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawe wino polecam

9ocena
04.04.2020
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino na codzień. Lekka nuta owoców na początku a potem głebokie aż do wykończenia lekko maślane. W tej cenie wyjątkowo trafione.

9ocena

Pierwsze gruzińskie doświadczenie w Winezji. Od razu na dziewiątkę. Wysoka półka!