Wino Sangria Mar & Sol Red 0.75 l 603622

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sangria Mar & Sol Red 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sangria Mar & Sol Red 0.75 l 603622

34.99 zł

podstawowa

224 sprzedanych butelek
7.25 średnia ocen: 4 głosów

Opis Sangria Mar & Sol Red

Sangria to tradycyjny napój alkoholowy rodem z Hiszpanii, którego głównym składnikiem jest wino, zaś dodawane do niego owoce, soki, lód i inne trunki nadają mu wyjątkowego charakteru. Sangria Mar & Sol Red to orzeźwiający napój, lekki, pełen owoców, który można pić samodzielnie lub na lodzie, bez konieczności dodawania jakichkolwiek dodatków. Ten napój na bazie wina wyprodukowanego z dwóch szczepów: Garnacha i Carinena jest młodym, przyjemnym napojem z dodatkowymi nutami czerwonych owoców jagodowych, wanilii, cynamonu i przypraw orientalnych. Doskonała propozycja jako aperitif, koktajl na spotkania z przyjaciółmi czy do lekkich posiłków.

Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Mar & Sol producent

Oceny użytkowników o: Sangria Mar & Sol Red

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
14.01.2022

Całkiem niezłe lekkie, słodkie Hiszpańskie wino Butelka oklejona folią niezbyt ciekawa. Wino proste. Nadaje się do picia solo.

1ocena
26.03.2021

Nie smakuje jak typowa sangria, zamiast owoców przebija się na pierwszy plan wermut i wanilia. Dla koneserów ;)

10ocena
15.02.2021

Najlepsza sangria jaką piłam. Nie trzeba nic dodawać, sama w sobie jest po prostu wyśmienita! Bardzo polecam :)

10ocena
06.02.2021

Genialna Sangria rodem z Hiszpanii, właśnie tego oczekiwałem. Słodkie ale w pozytywnym znaczeniu, na języku głębia nut owocowych. Doskonale komponuje się z dodatkiem pomarańczy. Polecam!