Wino Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano 604327

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano 604327

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
Vino de la Tierra de Castilla Apelacja
49.99 zł

podstawowa

21 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano

Różowe, wytrawne wino hiszpańskie będące kupażem szczepów Cabernet Franc oraz Graciano. Dzięki krótkiej maceracji w niskich temperaturach i procesowi debourbage nabiera idealnego balansu pomiędzy gładką teksturą, orzeźwiającą, delikatną kwasowością i bogatym bukietem aromatycznym. W kieliszku dominują nuty różane z odrobiną cytrusów i mięty. Długi i świeży finisz ze słodkim akcentem na podniebieniu dopełnia zaskakującą strukturę wina i staje się idealnym wyborem na letnie, ciepłe popołudnia. To również doskonały partner do dań opartych na białym mięsie i do aromatycznej kuchni azjatyckiej.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Bodegas Quinta de Aves producent

Charakterystyka Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Quinta de Aves Rose Cabernet Franc Graciano

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
5ocena
08.09.2023
Opinia zweryfikowana

To winko poziomkowe lekkie i orzeźwiające ale nie spełniło moich oczekiwań.

7ocena
24.10.2020
Opinia zweryfikowana

Wino delikatne, z wyrazistą kwasowością, orzeźwiające, lekkie. Wyczuwalne nuty poziomki, truskawki, czerwona porzeczka, czerwony grejpfrut.