Wino Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat 600996

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat 600996

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
56.99 zł

podstawowa

283 sprzedanych butelek
8.69 średnia ocen: 8 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat

Potężne wino urugwajskie w wersji Reserva, składające się z dwóch szczepów: Shiraz oraz Tannat (typowa odmiana dla Urugwaju). Dobra budowa i twarda tanina, w ustach okrągłe z wyczuwalną konfiturą. Sprawdzi się świetnie w połączeniu z posiłkiem ze względu na niski poziom alkoholu.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 leżakowanie
Almena S.A. producent

Charakterystyka Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Pueblo del Sol Reserva Shiraz Tannat

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
10.08.2014

Czy ja wiem? Jeśli chodzi o tannaty z Urugwaju, to nie uważam, żeby kupażowane były lepsze, niż stuprocentowe. Jakkolwiek oczywiście na polskim rynku znowu tak wiele ich nie ma. Pizzorno w tej klasie jest moim zdaniem dużo lepsze, przede wszystkim jeśli chodzi o garbniki.

9ocena

Fantastyczne do drobiu. Ponieważ ma lekko słodkawy posmak, owocowy, znakomicie miesza się z mocniejszymi przyprawami. Spróbujcie, niezwykła mieszanka.

8ocena
17.07.2012

Bardzo przyzwoite wino. Nos niezwykle owocowy, bardzo przyjemny i zachęcający. W smaku delikatne, odrobinę pikantne, o dość mocnej wytrawności. Jak dla mnie zabrakło trochę głębi, drugiego dna, ciekawszych posmaków. Ale za przyzwoite muszę je uznać na 100%. Dlatego ode mnie 8/10.