Nowość
Wino Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay 2022 604955

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay 2022 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2022.

Wino Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay 2022 604955

Białe, Wytrawne 2022 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
DO Navarra Apelacja
53.99 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
170 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay

Hiszpańskie wino z regionu Navarra od producenta Principe De Viana. Doskonałe połączenie dwóch białych szczepów, Chardonnay oraz Sauvignon Blanc. Producent dba o szczególną ochronę roślin oraz doskonalenie win. Zbiory przeprowadzane są nocą, aby zminimalizować utleniania się owoców. Winogrona dzięki temu, docierają również do winnicy bez większych strat.

Wino białe wytrawne w kolorze delikatnie zielonkawo-żółtym. W nosie wyczujemy aromaty owoców cytrusowych grejpfruta, limonki, ananasa, a także moreli. W ustach wino jest wyraźnie świeże i o zrównoważonej kwasowości i niezwykle długim finiszem.

Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay doskonale sparuje się potrawami z ryżem, makaronem. Będzie również świetnym kompanem do ryb a także owoców morza.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Principe de Viana producent

Charakterystyka Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay

Rześko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Principe De Viana Edicion Blanca Chardonnay

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
21.09.2022
Opinia zweryfikowana

Wino delikatne, z owocowym aromatem. Idealne do pasty :)

9ocena
18.07.2022
Opinia zweryfikowana

Wino było delikatne, miało niezbyt wysoką kwasowość i przyjemne owocowe aromaty. Idealne do picia solo oraz z delikatnym posiłkiem.