Wino Possums Two in the pouch 2009 600953

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Possums Two in the pouch 2009 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2009.

Wino Possums Two in the pouch 2009 600953

Czerwone, Wytrawne 2009 0,75 L
Spokojne Kategoria
44,90 zł podstawowa
304 sprzedanych butelek
8,33 średnia ocen: 9 głosów
82 ocena sommeliera

opis wina

Wino o głęboko rubinowej barwie z purpurowymi refleksami. W bukiecie dominują aromaty jeżynowe i truskawkowe a zaraz za nimi podążają nuty dojrzałych śliwek, ciemnej czekolady i ciasta z owocami. Wino jest dobrze zbudowane, a przewodzi mu wyraźna owocowa nuta z przewagą jagód. Shiraz dostarcza nut porzeczkowych i śliwkowych, a Cabernet Sauvignon nadaje delikatniejszego truskawkoweg smaku.

17°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
14 leżakowanie
Possums producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7,5ocena
30.11.2012

Osobiście nie przepadam za Australią. Wszystkie te wina mają jakiś dziwny posmak i są jak dla mnie zdecydowanie za lekkie. Ale to wino było naprawdę całkiem niezłe. Lekkie w budowie, ale dość bogate w smaku. Bardzo wyraźna czekolada, trochę porzeczki i inne słodkawe posmaki. Jeżeli ktoś lubi wina stosunkowo lekkie, ale kompletnie nie cierpkie, a wręcz lekko słodkawe to zdecydowanie mogę polecić.

Kiczowata etykieta, ale wnętrze "delicious". Najbardziej słodkawy shiraz jakiego spotkałem na swych ustach. To pewnie ta jeżyna. Wino wybitne. Na chandrę, zły humor czy cokolwiek innego, co nam doskwiera. Nic lepszego nie mogło Cię spotkać.

8ocena

Coraz bardziej Australia przypada mi do gustu. Za tę cenę, to naprawdę bardzo przyzwoite wino. Niezły owocowy bukiet, bardzo przyjazne wino, tak jak w opisie - "spokojne".