Pellegrino Carlo Sicilia I.G.T. Bianco 600295

Zdjęcie przedstawia wino Pellegrino Carlo Sicilia I.G.T. Bianco w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Pellegrino Carlo Sicilia I.G.T. Bianco 600295

Białe, Półwytrawne 2006 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
IGT Sicilia Apelacja
29,99 zł podstawowa
dostępność: Brak produktu
228 sprzedanych butelek
7 średnia ocen: 4 głosów
79 ocena sommeliera

opis wina

Białe wino włoskie, które zostało zrobione z lokalnego szczepu Grillo. Jest przykładem klasycznego wina regionalnego z Sycylii. Delikatne, półwytrawne, z wyraźną nutą miodową oraz intensywnym owocowym smaku. Schłodzone będzię dobrym towarzyszem ciepłych, letnich wieczorów, dobrze sprawdzi się też do sałatek owocowych.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Carlo Pellegrino & C. S.P.A. producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
23.05.2016

Otworzyłem po latach. Cierpkie, takie łagodno-owocowe wino które po pierwszym kieliszku odbierze Ci apetyt na resztę posiłku. Bez finiszu. W mojej opinii jedno z gorszych win jakie piłem. Nie zostawiłbym go nawet dla znajomych którzy nie znają się na winie. Być może wina rocznika - w każdym bądź razie zdecydowanie odradzam.javascript:WebForm_DoPostBackWithOptions(new WebForm_PostBackOptions("ctl00$ctl00$ContentPlaceHolderMain$ContentPlaceHolderMain$MyProfile1$RatingsOpinionsTags1$ProductsRatingsAndOpinionsSubsection1$ProductsBoughtWithoutUserReview1$ListViewRandomProductWithoutUserReview$ctrl2$BoughtWithoutUserReviewItem1$ProductOpinionCurrentUser1$LinkButtonSave", "", true, "", "", false, true))

21.11.2014

Wino które idealnie sprawdziło się jako dodatek do codziennych obiadów, wymaga chwili odpoczynku po otworzeniu butelki. 6/10.