Nowość
Wino Passo di Vincenzo Rosso 605021

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Passo di Vincenzo Rosso w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Passo di Vincenzo Rosso 605021

Czerwone, Półwytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
32.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
411 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 6 głosów

Opis Passo di Vincenzo Rosso

Czerwone wino wytrawne pochodzące z Włoch, cechujące się idealnym gładkim charakterem z wyrazistą nutą owocową, będącym doskonałym wyborem na co dzień.

Passo di Vincenzo Rosso to wino o owocowej i przyjemnej konsystencji, pełnej aromatów czerwonych owoców, z ekspresyjną, acz łagodną kwasowością i soczystą strukturą. Delikatne taniny i wyrazisty smak czynią je doskonałą propozycją do obiadu czy na przyjęcie ze znajomymi.

To wino uświetni codzienny posiłek złożony z białego lub czerwonego mięsa, ale także sprawdzi się w towarzystwie makaronów i deski przekąsek.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Contri Spumanti S.P.A. producent

Charakterystyka Passo di Vincenzo Rosso

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Passo di Vincenzo Rosso

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
28.11.2023
Opinia zweryfikowana

Całkiem dobre wino z owocową nutą w bardzo przystępnej cenie. Świetnie nadaje się do codziennego posiłku.

10ocena
18.11.2023
Opinia zweryfikowana

Znakomita relacja ceny i jakości trunku

9ocena
05.07.2023

Bardzo przyjemne, uniwersalne i owocowe wino. Brak kwasowości jest doskonałym kompromisem dla zróżnicowanego towarzystwa.

9ocena
23.04.2023
Opinia zweryfikowana

Wypróbowane po zadowoleniu z białego odpowiednika. Wino bardzo przyjemne, uniwersalne, do posiłku i do picia solo. Nie jest przesadnie wytrawne, nie wyczuwam goryczy, wino spokojne, gładkie.

7ocena
27.03.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo sympatyczne wino w super przystępnej cenie. Mocno owocowe, bez wyszukanych aromatów, ale do prostego obiadu świetne. Ja do niego wrócę, polecam.