Wino Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008 604531

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008 604531

349.00 zł

podstawowa

13 sprzedanych butelek
9.83 średnia ocen: 6 głosów

Opis Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008

Wino Osoyoos Larose jest tworzone dzięki znanej na całym świecie tradycji z Bordeaux na Kanadyjskim Terroir. Winnica jest ulokowana w Kanadzie niedaleko jeziora Osoyoos w Południowej Dolinie Okanagan w Kolumbii Brytyjskiej (zachodnia część Kanady). Wino zostało w 68% stworzone ze szczepu Merlot, w 11% Cabernet Franc i 8% Cabernet Sauvignon. To wino powstało specjalnie po to aby mogło się starzeć. Prezentowany rocznik jest gotowy do spożycia, ale może jeszcze trochę poleżakować.

W kieliszku ciemno czerwony kolor wina, intensywny aromat wanilii i tytoniu, głównie czarne owoce takie jak śliwka czy jeżyna. Dosyć wysoka ilość garbników i spora kwasowość.

Wino najlepiej podawać w towarzystwie wołowiny, jagnięciny czy dziczyzny.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Osoyoos Larose producent

Charakterystyka Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Osoyoos Larose Le Grand Vin 2008

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
(Doradca Klienta) 18.05.2022

Ziemisty, śliwkowy, jeżynowy i pikantny. Cudowne i eleganckie wino z długim finiszem. Degustacja tego wina to zawsze ogromna przyjemność.