Nowość
Wino Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote 2017 604925

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote 2017 604925

Czerwone, Wytrawne 2017 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
159.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
90 sprzedanych butelek
9.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote

Eleganckie, bogate wino z winnicy Noble Red, prowadzonej od 2002r przez rodzinę Sobiesiak. Stosują oni filozofię uprawy winorośli na sucho z użyciem minimalnej ilości środków chemicznych. Nazwa tego wina mówi sama za siebie „krew, pot i łzy”. Produkcja Noble Red BST kosztuje producenta naprawdę bardzo dużo czasu i pracy. Wytwarzane jest z 50% z całych gron oraz leżakowane przez 24 miesiące w beczkach z dębu francuskiego.

Dzięki temu otrzymujemy nietuzinkowe, gęste wino o głębokiej barwie. Bogata struktura wzbogacona jest długo utrzymującymi się taninami. Aromat dominują ciemne owoce oraz delikatne nuty pieprzu i ziół w tle.

Noble Red BST jest niefiltrowane, dlatego może być przechowywane w piwniczce nawet 10 lat.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
24 leżakowanie
Noble Red Winery producent

Charakterystyka Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Noble Red BST Special Release Shiraz Heathcote

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
28.09.2022
Opinia zweryfikowana

Aromat: dominują ciemne owoce z delikatnymi nutami pieprzu, skóry i ziół w tle. Struktura jest dość gęsta. Okrągłe, średnie taniny na podniebieniu, Bardzo dobrze wyważony Shiraz. Wykończenie jest bardzo gładkie, jedwabiste i długie.

10ocena
06.08.2022
Opinia zweryfikowana

Świetny aromat, piękny kolor, wino bardzo dobrze zbalansowane, długi i przyjemny finisz. Ciemne owoce, dla mnie głównie jagody z przyjemnym posmakiem pieprzu. Harmonia i cudowny smak Shiraza, chciałem dać 9,5 ale daje 10, naprawdę wino warte 10, mam słabość do australijskich Shirazów, polecam :)