Szampan Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne 0.75 l 601318

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne 0.75 l 601318

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
199.00 zł

podstawowa

47 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów
89 ocena sommeliera
2 nagrody winiarskie

Opis Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne

Szampan od Dom Nicolas Feuillatte, który w Polsce jest partnerem salonów mody Hexeline i wspiera młodych polskich projektantów. Szampan mocno wytrawny, o żółto złocistej barwie. Nos urzeka subtelnymi nutami kwiatowymi oraz świeżością białych owoców: jabłek i gruszek, złamanych aromatami migdałów i orzechów oraz karmelu i miodu. W ustach to wino francuskie jest aksamitne i gładkie. Dla osób lubiących mocno wytrwane szampany można podawać jako aperitif w temperaturze 7 - 8°C, a w połączeniu z posiłkami najlepsza temperatura serwowania to 10 - 12°C. Szampan uzyskał wiele nagród a wśród nich: srebrny medal na International Wine & Spirit Competition 2014, Concours Mondial de Bruxelles 2010 i Mundus Vini 2011, złoty medal na Vinalies Internationales 2014, a także był wyróżniony na International Wine Challenge 2013. Sprawdź całą listę szampanów do 200 zł.

7-12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Centre Vinicole Champagne Nicolas Feuillatte Comptabilite Fournisseurs producent

Charakterystyka Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne

Brzytwa smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Nicolas Feuillatte Grand Reserve Brut Champagne

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.