Wino Nicolas Feuillatte Champagne A.O.C. 0,75 l 600265

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Nicolas Feuillatte Champagne A.O.C. 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Nicolas Feuillatte Champagne A.O.C. 0,75 l 600265

Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
189,00 zł podstawowa
82 sprzedanych butelek
9,75 średnia ocen: 4 głosów
87 ocena sommeliera

opis wina

Nicolas Feuillatte to elegancki szampan, dobrze wyważony i świetnie skomponowany. Jasnozłocisty kolor, bąbelki delikatne. Bardzo dobra równowaga między kwasowością a słodyczą. Daje dużo orzeźwienia. Wysublimowane. Nuty palonych migdałów łączą się ładnie z woskiem pszczelim. Świetne.W 2011 ten szampan otrzymał 91 punktów od Wine Spectator w kategorii "Top Value Champagnes".

6-8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Centre Vinicole Champagne Nicolas Feuillatte Comptabilite Fournisseurs producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Szampana demi-sec przeważnie traktuje się nieco "po macoszemu". A przecież czasami mamy ochotę po prostu na odrobiną nieskrępowanej kanonami przyjemności… Wtedy właśnie, demi-sec będzie miał najwięcej atutów. W wykonaniu Feuillatte prezentuje wszystkie wymagane walory i nie udaje, że nie jest stworzony do rzeczy łatwych i przyjemnych.


Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
04.01.2011

Mój pierwszy raz z prawdziwym szampanem był bardziej zaskakujący niż się spodziewałem. Teraz już wiem dlaczego one tyle kosztują - dystyngowany smak i aromat tylko dla wybranych - piękna rzecz, a smakuje niesamowicie, pełnia głębi i aksamitne bąbelki dopełniają całości.