Szampan Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C. 600267

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Szampan Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C. w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Szampan Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C. 600267

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Musujące Kategoria
AOC Champagne Apelacja
229.00 zł

podstawowa

7 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 2 głosów
87 ocena sommeliera

Opis Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C.

Wyjątkowy szampan Blanc de Blancs - oznaczenie mówiące nam o tym, że został wykonany wyłącznie z białych odmian winorośli - w tym przypadku 100% Chardonnay. Urzeka wyrazistą mineralnością z odświeżającym uderzeniem cytrusowych owoców. W tle bardziej złożone nuty droższowe, z bułeczką maślaną i skrórką chleba.Rocznik 2004 tego zdobył srebrny medal na konkursie San Francisco International Wine Competition 2010 oraz nagrodę "Wine of the year 2010/2011" od Association Wines Spirits Writers & Journalists.

6-8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Centre Vinicole Champagne Nicolas Feuillatte Comptabilite Fournisseurs producent

Charakterystyka Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C.

Brzytwa smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

opinia sommeliera

Kolejny przedstawiciel idei "białe z białego", wprowadzającej do szampana krystaliczną kwasowość, sprężystość i wigor lokalnego Chardonnay. Wypełnienie bąblami bez zarzutu, brakuje nieco obrony ekspresji owocu przed nie najwyższej próby aromatami starzenia z osadem. Ale nikt nie jest idealny. Nawet Pan Szampan.


Oceny użytkowników o: Nicolas Feuillatte Blanc de Blancs Champagne A.O.C.

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.