Nowość
Wino Mickiewicz Johanis 2021 604983

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mickiewicz Johanis 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Mickiewicz Johanis 2021 604983

Białe, Półwytrawne 2021 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
110.00 zł

podstawowa

dostępność: Średnia
8 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Mickiewicz Johanis

Białe wino półwytrawne produkowane ze szczepu Johanniter – popularnej hybrydy doskonale sprawdzającej się w warunkach klimatycznych polskiego winiarstwa. Mickiewicz Johanis to uniwersalny wybór, aromatyczny profil o łagodnym charakterze, który sprawdzi się w wielu codziennych i niecodziennych chwilach.

Charakterystyka wina Mickiewicz Solaris Johanis

Soczysty bukiet aromatów tego wina otwierają akcenty zielonego jabłka przełamanego skórką z cytryny. Wibrująca kwasowość przełamana nutą słodyczy na półwytrawnej palecie smaków tworzy harmonię, która wciągnie zarówno zwolenników win rześkich, jak i tych którzy lubią ułożony i spokojny charakter wina.

Parowanie z jedzeniem

To wino, które doskonale sprawdza się podczas solowych degustacji i na aperitif podczas ciepłych dni. To także wyborny kompan sałatek, delikatnych przekąsek i dań opartych na rybach. Nietuzinkowa etykieta oraz wysoka jakość wina polskiego w butelce czynią je atrakcyjną inspiracją na prezent.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winnica Solaris Mickiewicz producent

Charakterystyka Mickiewicz Johanis

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Mickiewicz Johanis

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.