Nowość
Wino Michel Angelo Sangiovese 605063

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Michel Angelo Sangiovese w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Michel Angelo Sangiovese 605063

Czerwone, Półwytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
218 sprzedanych butelek
7.80 średnia ocen: 5 głosów

Opis Michel Angelo Sangiovese

Czerwone wino półwytrawne produkowane ze szczepu Sangiovese uprawianego we Włoszech. Nazwa szczepu wywodzi się z łacińskiego sanguis Jovis, oznaczając dokładnie krew Jowisza.

W aromatach niezwykle intensywny pełen dojrzałych wiśni i czereśni z nutą słodkich przypraw. W smaku harmonijna kwasowość i nuta słodyczy doskonale podkreślają owocowy charakter wina, na pierwszym planie dominując wiśnią i czereśnią.

Idealnie pasuje do pizzy i makaronów z mięsnymi sosami, ale także do deski wędlin i serów.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA BRANDS SP. Z O.O. producent

Charakterystyka Michel Angelo Sangiovese

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Michel Angelo Sangiovese

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.11.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre do posiłku i codziennej lampki wina

7ocena
08.07.2023
Opinia zweryfikowana

Solidne wino domu, nic więcej, ale i nic mniej. Ciekawy smak czerwonych owoców z odrobiną pikantnych akcentów, do tego pogoda upalna i mamy klimat jak we włoskiej knajpce ;-) Za taką cenę trzeba spróbować, polecam :-)

8ocena
04.07.2023
Opinia zweryfikowana

Mocno owocowe, czereśniowe. Intensywne, taninowe, gęste, solidne, ale pije się dosyć łatwo jak na taką solidną porcję owoców